Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Godly Corp

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Godly Corp fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Godly Corp satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

26.87₺

Steam

144.58₺

Çıkış tarihi: Dec. 13, 2018
Geliştiren: TR8 Torus Studios
Yayıncı: Ultimate Games S.A.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Godly Corp Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7800 GT or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX9.0 compatible sound card
  • İlave Notlar: Keyboard + mouse with scroll
null

Godly Corp Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Godly Corp fiyatı:    26.87₺

Şu anki en ucuz Godly Corp fiyatı:    26.87₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Godly Corp İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Godly Corp - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Godly Corp Özeti

Evreni yöneten intergalaktik bir şirkette bir stajyer. Sıradışı ofis görevlerini yerine getirmek için dokunaçınızı kullanın ve baktığınız gezegenlerdeki tüm hayatı yok etmeye çalışın. Her gün tamamen yeni zorluklar getiriyor. Her şeyi bekleyin - Testere robotları, böcek istilası, uzay yolculukları ve daha fazlası.

Godly Corp İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Godly Corp fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Godly Corp satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!