Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gold Rush! Classic

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gold Rush! Classic fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gold Rush! Classic satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

11.93₺

G2A

17.83₺

Cdkeys

40.53₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 23, 1988
Geliştiren: The Software Farm
Yayıncı: Sunlight Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Gold Rush! Classic Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 or 10
  • İşlemci: Pentium 200 MHz
  • Depolama: 30 MB kullanılabilir alan
null

Gold Rush! Classic Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gold Rush! Classic fiyatı:    11.93₺

Şu anki en ucuz Gold Rush! Classic fiyatı:    11.93₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gold Rush! Classic İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gold Rush! Classic - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gold Rush! Classic Özeti

Altın Rush! California'da altın keşfedildiğinde sizi 1849 yılına geri götürür. Kesinlikle Amerikan tarihindeki en heyecan verici zamanlardan biri. Altın Rush! Altın bölgelere on binlerce 'üç rotayı içerir. Jerrod Wilson olun ve New York'tan California'ya seyahat ederken her trek'i deneyimleyin.

Gold Rush! Classic İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gold Rush! Classic fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gold Rush! Classic satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!