Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Grand Theft Auto V satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Steam

77.33₺

FoxnGame

119.84₺

RandomOyun

142.50₺

G2A

149.71₺

Oyunone

152.10₺

PlayStore

184.00₺

Cdkeys

201.96₺

Çıkış tarihi: April 14, 2015
Geliştiren: Rockstar North
Yayıncı: Rockstar Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 17

Grand Theft Auto V Fiyatları

Gamehunterz GTA 5 Yorumu

Açık dünya oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan biri: Gta V! Bilgisayar oyunları ile büyüyen kişilerin ilk göz ağrılarından biri olan GTA serilerinin en son çıkan oyunu GTA V, oyun severlere mükemmel bir deneyim sunuyor. Ekip olarak severek oynadığımız bir bilgisayar oyunu. Ekip olarak diyoruz, çünkü “online” olarak da oynanabiliyor. Siz de arkadaşlarınızla Los Santos’ta dolaşarak birbirinden eğlenceli aktivitelerle vakit geçirmek isterseniz, size tavsiyemiz şu: Hemen GTA 5 satın al. Açık dünya oyunu severlere GTA 5’i tavsiye etmemizin bir diğer nedeni de GTA 5 fiyatları. Çünkü Gamehunterz sizin için çok uygun fiyatlar buluyor!

Birbirinden zorlu görevlerle mücadele etmek, bu sırada açık dünyanın keyfine varmak ve dilediğinizce dolaşmak… Bir oyundan daha fazla ne isteriz ki? Bir de bunlar ek olarak istediğiniz arabaları bularak Los Santos’un caddelerinde gönlünüzce dolaşmak var tabi. Bu özgürlük duygusunu tatmak çok güzel bir histi. Fakat açık konuşmak lazım, GTA V oynarken, yaşadığımız en yoğun duygulardan biri de geçmişe özlem olmuştu. Oyunun zorlu görevleriyle başa çıkmak bir yana, Carl Johnson’ı bol bol anmış olduk.

HEMEN GTA 5 SATIN AL!

Peki, uzun bir süredir yeni oyunu gelmeyen GTA serisinin en son oyununu almak için en doğru zaman nedir? Tabi ki her zaman! GTA V’in popülaritesinin kolay kolay biteceğini düşünmüyoruz. Çünkü ekipçe biz bile fırsat buldukça oynuyoruz. Gerek hile kullanmadan hikaye modunu bitirmeye çalışmak, gerekse online modda arkadaşlarınızla birçok göreve çıkmak, soygun yapmak veya değişik modları denemek gibi yapılacak bir sürü aktivite varken, bu kadar kült bir oyun asla sönmez. Buna ek olarak, GTA 5 fiyatları da diğer oyunlara göre çok daha uygun

Yalan olmasın, oyunun bazı can sıkıcı yanları da var, mesela online modlardaki hileciler. GTA 5’in yayıncısı olan Rockstar Games, hilecilerle elinden geldiğince baş etmeye çalıştığını söylese de, bir anda karşınıza bir hileci gelmesi insanın moralini bozmuyor değil. Fakat son zamanlardaki gelişmeler sayesinde GTA V hilecilerinin sayısı gün geçtikçe azalıyor. Uzun lafın kısası, Gamehunterz olarak sana verebileceğmiz tavsiyemiz belli, GTA 5 satın al. Hatta ve hatta bulduğumuz GTA 5 fiyatları bu kadar ucuzken, hiç kaçırmayın deriz!

Grand Theft Auto Vin PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
 • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
 • İlave Notlar: İndirilebilir içerikler ve programlama değişiklikleri, zaman içerisinde bu oyuna ait sistem gerekliliklerini değiştirebilir. Güncel uyumluluk bilgisi için lütfen donanım üreticinize ve www.rockstargames.com/support adresine başvurun. Mobil yonga setleri, entegre ve AGP ekran kartları gibi bazı sistem bileşenleri uyumsuz olabilir. Listede belirtilmeyen spesifikasyonlar yayıncı tarafından desteklenmeyebilir. Diğer gereklilikler: Kurulum ve çevrimiçi oynama, Rockstar Games Social Club (+13) ağında oturum açmayı gerektirir. Aktivasyon, çevrimiçi oynama ve periyodik yetki verme onayı için internet bağlantısı gereklidir. Rockstar Games Social Club platformu, DirectX, Chromium, Microsoft Visual C++2008 sp1 Redistributable Package ve yetki verme, dijital haklar yönetimi, sistem ve diğer destek amaçları için belirli donanım özelliklerini tanıyan doğrulama yazılımı gibi yazılım kurulumları gereklidir. İNTERNET ARACILIĞIYLA TEK KULLANIMLIK SERİ KODU KAYDI YAPILMASI GEREKİR; KAYITLAR, HER BİR SERİ KODU İÇİN BİR ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB HESABI (+13) İLE SINIRLIDIR. HER BİR SOCIAL CLUB HESABI İLE HERHANGİ BİR ZAMANDA YALNIZCA BİR PC'DE OTURUM AÇILABİLİR. SERİ KODLARI KULLANILDIKTAN SONRA DEVREDİLEMEZ. SOCIAL CLUB HESAPLARI DEVREDİLEMEZ. Ek Gereklilikler: Bu yazılımı satın almadan önce lütfen bu sitenin hizmet koşullarını okuyun.
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
 • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

Benzer Ürünler

pc
Red Dead Redemption 2
299.00₺ 127.06₺
pc
Road 96
60.96₺ 48.27₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 52.50₺
pc
Grand Theft Auto V
150.00₺ 77.33₺