Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Guards

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Guards fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Guards satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.50₺

G2A

13.45₺

Cdkeys

18.01₺

Çıkış tarihi: Aug. 19, 2016
Geliştiren: Battlecruiser Games
Yayıncı: Battlecruiser Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Guards Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3 (32-bt) and newer
  • İşlemci: Pentium or AMD 700mhz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: Video Card DX9 128mb
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 263 MB kullanılabilir alan
null

Guards Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Guards fiyatı:    2.5₺

Şu anki en ucuz Guards fiyatı:    2.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Guards İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Guards - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Guards Özeti

Four heroes are facing a horde of evil! Ultimate abilities, magic artifacts, hero upgrades and clever tactics... All these will help to defeat the Boss.

Guards İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Guards fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Guards satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!