Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gun Metal

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gun Metal fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gun Metal satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.20₺

HRK

8.18₺

RandomOyun

9.20₺

G2A

10.53₺

Çıkış tarihi: Sept. 23, 2003
Geliştiren: Rage Software
Yayıncı: Funbox Media Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
ELDEN RING
599.00₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺

Gun Metal Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / 2000 / XP / Vista / 7
  • İşlemci: 900 MHz Intel
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 64 MB
  • DirectX: Sürüm 8.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Gun Metal Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gun Metal fiyatı:    0.0₺

Şu anki en ucuz Gun Metal fiyatı:    6.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gun Metal İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gun Metal - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gun Metal Özeti

Gun Metal, HAVOC Suit olarak bilinen tamamen dönüştürülebilir prototip savaş aracının kontrolünü ele geçirdiğiniz fütüristik bir aksiyon dolu deneyimdir. Bir prototip savaş aracı olan HAVOC kıyafeti, medeniyeti yorulmaz bir düşmandan kurtarmak için tek umut olmaya devam ediyor.

Gun Metal İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gun Metal fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gun Metal satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!