Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gun Wings

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gun Wings fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gun Wings satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

128.48₺

Çıkış tarihi: March 3, 2014
Geliştiren: Mercury Stone
Yayıncı: DigitalEZ
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Gun Wings Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or Higher
  • İşlemci: 2.0 GHz Pentium 4 or Higher
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Gun Wings Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gun Wings fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Gun Wings fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gun Wings İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gun Wings - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gun Wings Özeti

Derin uzaydan gelen gizemli bir göktaşı tespit edildi, göktaşı yeryüzüne çarpmadan önce, gövdelerini silahlar olarak değiştirilen üç kız, tüm insanlık umutları ile birlikte, göktaşlarını imha etmek, İnsanlıktan tasarruf et ...

Gun Wings İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gun Wings fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gun Wings satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!