Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hacknet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hacknet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hacknet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

16.59₺

G2A

34.40₺

RandomOyun

36.55₺

Steam

186.44₺

Çıkış tarihi: Aug. 13, 2015
Geliştiren: Team Fractal Alligator
Yayıncı: Fellow Traveller
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Hacknet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.0+ (2.1 with ARB extensions acceptable)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Hacknet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hacknet fiyatı:    16.59₺

Şu anki en ucuz Hacknet fiyatı:    16.59₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Hacknet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hacknet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hacknet Özeti

Hacknet, sürükleyici, terminal tabanlı bir bilgisayar korsanlığı simülatörüdür. Kısa süre önce ölen bir bilgisayar korsanının talimatlarını izleyerek tavşan deliğinin derinliklerine dalın. Bu bilgisayar korsanının asıl ölüm nedeni haberlerde belirtilen kaza olmayabilir.

Hacknet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hacknet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hacknet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!