Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Haimrik

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Haimrik fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Haimrik satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

10.06₺

G2A

11.65₺

Gamebillet

16.28₺

Steam

18.50₺

Cdkeys

25.03₺

Çıkış tarihi: June 19, 2018
Geliştiren: Below the Game
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Haimrik Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible
null

Haimrik Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Haimrik fiyatı:    10.06₺

Şu anki en ucuz Haimrik fiyatı:    10.06₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Haimrik İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Haimrik - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Haimrik Özeti

Bu aksiyon macerasında kelimelerin hayata gelmesini sağlayın! Haimrik, öykünün anlatısı ile ortaçağ zamanlarında ayarlanan oyun oynanıyor. Net mizah ve nadir görsel stil ile birlikte, Haimrik'in yolculuğu eğlendireceğinden emin. Kelime Kelime!

Haimrik İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Haimrik fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Haimrik satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!