Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hammer 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hammer 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hammer 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

HRK

27.02₺

G2A

27.37₺

Çıkış tarihi: Oct. 30, 2017
Geliştiren: RewindApp
Yayıncı: RewindApp
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Hammer 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 - 64bits
  • İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphique
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: All
null

Hammer 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hammer 2 fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Hammer 2 fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Hammer 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hammer 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hammer 2 Özeti

Hammer 2 Reloaded is an action game in the third person where you will incarnate Hammer a hero of modern times! Take your rifle and kill anyone who gets in your way!

Hammer 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hammer 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hammer 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!