Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Healer's Quest

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Healer's Quest fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Healer's Quest satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

G2A

29.38₺

Çıkış tarihi: April 18, 2018
Geliştiren: Rablo Games
Yayıncı: Rablo Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.66₺

Healer's Quest Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 1.8 GHZ
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Healer's Quest Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Healer's Quest fiyatı:    3.75₺

Şu anki en ucuz Healer's Quest fiyatı:    25.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Healer's Quest İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Healer's Quest - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Healer's Quest Özeti

Healer's Quest, herhangi bir fantezi aleminde en uygun olmayan parti üyesi olarak oynadığınız komedi RPG'dir: şifacı. Her zamanki gibi, takım arkadaşlarınız bir beceriksiz gerizekallık grubudur.

Healer's Quest İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Healer's Quest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Healer's Quest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!