Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Heat Signature

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Heat Signature fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Heat Signature satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

16.40₺

G2A

32.14₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 21, 2017
Geliştiren: Suspicious Developments
Yayıncı: Suspicious Developments
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Heat Signature Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.7GHz dual-core CPU
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 5000 or better (GeForce and Radeon tend to be better)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Heat Signature Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Heat Signature fiyatı:    16.4₺

Şu anki en ucuz Heat Signature fiyatı:    16.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Heat Signature İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Heat Signature - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Heat Signature Özeti

Isı imzası, uzay gemilerine girdiğiniz, korkunç hatalar yaptığınız, korkunç hatalar yaptığınız ve bunlardan akıllı yolları düşündüğü bir oyundur. Bir görevi alıyorsunuz, hedef gemiye uçurun, içeri girin ve distract, pusuya ve ekibi çıkarmak için aletlerinizi akıllıca kullanırsınız.

Heat Signature İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Heat Signature fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Heat Signature satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!