Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Heavy Bullets

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Heavy Bullets fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Heavy Bullets satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

113.72₺

Çıkış tarihi: Sept. 18, 2014
Geliştiren: Terri Vellmann
Yayıncı: Devolver Digital
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Heavy Bullets Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX9 - Nvidia / ATI / Integrated
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Heavy Bullets Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Heavy Bullets fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Heavy Bullets fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Heavy Bullets İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Heavy Bullets - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Heavy Bullets Özeti

Ağır mermiler, oyuncuların, kendilerini agresif yaratıklardan ve arızalanan güvenlik cihazlarından korurken, oyuncuların renkli bir labirentte yol açtığı randomize bir FPS zindanı tarayıcısıdır. Amaç, 8. seviyenin sonunda, sırayı geri yüklemek ve ödülleri elde etmek için güvenlik ana bilgisayarı sıfırlamaları gerektiğidir.

Heavy Bullets İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Heavy Bullets fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Heavy Bullets satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!