Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Heroes of a Broken Land

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Heroes of a Broken Land fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Heroes of a Broken Land satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

G2A

149.91₺

Cdkeys

168.53₺

Çıkış tarihi: Aug. 8, 2014
Geliştiren: Winged Pixel Inc.
Yayıncı: Winged Pixel Inc.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Heroes of a Broken Land Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP with SP2 or later; Windows 7 with SP1 or later; Windows 8
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Heroes of a Broken Land Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Heroes of a Broken Land fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz Heroes of a Broken Land fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Heroes of a Broken Land İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Heroes of a Broken Land - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Heroes of a Broken Land Özeti

A Broken Land, shattered by the Wizards of old, the Fragments of the Old World are adrift in the Void. You must visit and restore each Fragment of the Void, only then can the World be rebuilt. However you are trapped in a crystal body, unable to act alone. Heroes of a Broken Land is a turn-based, dungeon crawling, town management RPG.

Heroes of a Broken Land İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Heroes of a Broken Land fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Heroes of a Broken Land satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!