Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hiiro

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hiiro fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hiiro satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

HRK

7.27₺

G2A

25.44₺

Çıkış tarihi: July 12, 2016
Geliştiren: Jon Tiburzi
Yayıncı: Sometimes You
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Hiiro Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9 compatible video card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Hiiro Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hiiro fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz Hiiro fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Hiiro İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hiiro - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hiiro Özeti

Hiiro, ortam keşif ve bulmaca çözme üzerine odaklanan 2D platform oyunudur. Gizemli eserler ve unutulmuş kalıntılarla dolu bir büyük dünyayı keşfedin. Rahatlatıcı bir oyun ve meditasyon müziğine dalın. Yalnızlığınız için bir açıklamayı çözerken gözlemci kalın.

Hiiro İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hiiro fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hiiro satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!