Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hold Out

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hold Out fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hold Out satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 7, 2020
Geliştiren: Open Brains Studio
Yayıncı: Open Brains Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
ELDEN RING
599.00₺ 550.00₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺

Hold Out Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Quad Core 3 Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
null

Hold Out Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hold Out fiyatı:    13.5₺

Şu anki en ucuz Hold Out fiyatı:    13.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Hold Out İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hold Out - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hold Out Özeti

Koyu, zombi istila eden dünyadaki bu 1-4 oyuncunun kooperatifi atıcıda tutun ve hayatta kalın. Yaklaşan zombilerin ordularına karşı hayatta kalmak için savunmalar ve pencereleri hazırlayın.

Hold Out İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hold Out fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hold Out satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!