Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hyper Sentinel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hyper Sentinel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hyper Sentinel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.50₺

Cdkeys

18.37₺

G2A

20.08₺

Çıkış tarihi: May 11, 2018
Geliştiren: Four5Six Pixel
Yayıncı: Huey Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Hyper Sentinel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 8.1
  • İşlemci: 1.8GHz Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Built In
null

Hyper Sentinel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hyper Sentinel fiyatı:    15.5₺

Şu anki en ucuz Hyper Sentinel fiyatı:    15.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Hyper Sentinel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hyper Sentinel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hyper Sentinel Özeti

A face-melting, pixel-pumping arcade shoot em up featuring awesome power-ups, epic boss battles and spectacular effects at a blistering 60fps. Blast into battle against giant space destroyers in Arcade Mode, tackle endless waves of enemies in Survival Mode and face off against epic level guardians in Boss Run mode.

Hyper Sentinel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hyper Sentinel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hyper Sentinel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!