Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ibb & obb

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ibb & obb fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ibb & obb satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

43.98₺

G2A

63.03₺

Steam

71.70₺

Çıkış tarihi: May 26, 2014
Geliştiren: Sparpweed
Yayıncı: Sparpweed
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

ibb & obb Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (Service Pack 3)
  • İşlemci: 2 GHz Intel Dual Core
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible card
  • Depolama: 850 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: any
null

ibb & obb Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ibb & obb fiyatı:    43.98₺

Şu anki en ucuz ibb & obb fiyatı:    43.98₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ibb & obb İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ibb & obb - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ibb & obb Özeti

ibb & obb hem aşağı hem yukarı yönde yer çekimi olan, bulmaca dolu bir dünyada gecen iki oyunculu kooperatif bir oyun setidir. Sadece eğer iki oyuncu da yakın bir işbirliği içinde beraber çalışırsa bütün bulmacaları çözebilir, düşmanları yenebilir.

ibb & obb İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ibb & obb fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ibb & obb satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!