Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Iconoclasts

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Iconoclasts fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Iconoclasts satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

20.44₺

HRK

26.28₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 23, 2018
Geliştiren: Joakim Sandberg
Yayıncı: Bifrost Entertainment
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Iconoclasts Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 or later
  • İşlemci: Dual Core CPU, 2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB Video Memory
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Iconoclasts Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Iconoclasts fiyatı:    20.44₺

Şu anki en ucuz Iconoclasts fiyatı:    20.44₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Iconoclasts İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Iconoclasts - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Iconoclasts Özeti

Renegade Mekanik Robin'e katılın ve ölen bir gezegenin sırlarını ortaya çıkarın. İnanç, amaç ve insanlara yardım etme zorluğu hakkında kişisel bir hikaye anlatan güzel bir platform macerasında karmaşık bulmacalar, ilginç karakterler ve tehditkar patronlarla dolu büyük bir dünyayı keşfedin.

Iconoclasts İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Iconoclasts fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Iconoclasts satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!