Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

If My Heart Had Wings

Güvenilir mağazalardaki en ucuz If My Heart Had Wings fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup If My Heart Had Wings satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

47.71₺

Çıkış tarihi: June 28, 2013
Geliştiren: MoeNovel
Yayıncı: MoeNovel
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
Internet Cafe …
190.00₺ 32.00₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

If My Heart Had Wings Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP SP3/Vista/7/8
  • İşlemci: Pentium 4 3.0GHz or higher
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Shader Model 2.0 or higher with a maximum texture size of 4096 or higher, DirectX 9 GPU with 8-bit α-texture support, support with limitation or support for textures that are not exponentiations of 2 RADEON X series or higher (Excluding X1200 series) GeForce 6000 series or higher Intel 965 chip set or higher (GMA X3000 and up) VRAM 256MB
  • Depolama: 3.5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: An environment that can display at least 1280×720 pixels Recommended Environment: *When using display adaptors that share main memory, the game may not work. *We do not guarantee that this game will run on virtual drives or Virtual PCs (including Apple Boot Camp). *This product uses Ogg Vorbis/Lua/tilua++. The operating environments for this product are the same as for the demo version. Copyright (C) 1994-2008 Lua.org, PUC-Rio. https://opensource.org/licenses/mit-license.php Copyright (C) 2009 Ariel Manzur. https://opensource.org/licenses/mit-license.php THE OggVorbis SOURCE CODE IS (C) COPYRIGHT 1994-2007 by the Xiph.org Foundation, http://www.xiph.org/
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows Vista/7/8
  • Ekran Kartı: AMD RADEON HD or higher nVidia GeForce 200 or higher Intel HD graphics or higher *Experience Index 3.7 or higher recommended
  • Depolama: 3.5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: *Netbooks and nettops that use atom are not supported. *When using display adaptors that share main memory, the game may not work. *We do not guarantee that this game will run on virtual drives or Virtual PCs (including Apple Boot Camp). *This product uses Ogg Vorbis/Lua/tilua++.

If My Heart Had Wings Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz If My Heart Had Wings fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz If My Heart Had Wings fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

If My Heart Had Wings İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

If My Heart Had Wings - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


If My Heart Had Wings Özeti

Eğer kalbimin kanatları olsaydı, gençliğin güzel ve acı taşıyıcısını sunan animasyonlu bir görsel romandır. Memleketindeki çeşitli genç kızlar ve onlarla birlikte çalıştığında, bu romantik komedideki AOI Minase'nin rolünü üstlenin ve onlarla birlikte çalışan uçuş hayallerini gerçekleştirmek için okulların planör uçan "yükselen kulübünü" yeniden canlandırması.

If My Heart Had Wings İle İlgili Kullanıcı Yorumları


If My Heart Had Wings fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak If My Heart Had Wings satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!