Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

illie

Güvenilir mağazalardaki en ucuz illie fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup illie satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.20₺

HRK

12.64₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2017
Geliştiren: NedoStudio
Yayıncı: NedoStudio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

illie Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP 2,3), Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 mb
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 3 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 mb

illie Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz illie fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz illie fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

illie İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

illie - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


illie Özeti

Klavyenizi kullanmak için, sadece bir kez mevcut her kiremitte adım atma yolunuzu temizlemeniz gerekir. 60 seviyesini yenmek için ne kadar süreceksin? Çoğunda bitirmek için birden fazla yol var. "Illie" bir fayans tabanlı bir bulmaca oyunudur.

illie İle İlgili Kullanıcı Yorumları


illie fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak illie satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!