Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Immortal Defense

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Immortal Defense fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Immortal Defense satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.50₺

Cdkeys

80.29₺

Çıkış tarihi: May 29, 2007
Geliştiren: Studio Eres
Yayıncı: Studio Eres
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Immortal Defense Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Immortal Defense Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Immortal Defense fiyatı:    4.5₺

Şu anki en ucuz Immortal Defense fiyatı:    4.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Immortal Defense İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Immortal Defense - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Immortal Defense Özeti

Ölümsüz savunma, vücudunuzun ve hayatınızı ölümsüz bir "yol savunucusu" olmak için vazgeçtiğiniz bir hikaye odaklı kule savunma oyunudur. Oyun milyonlarca yıl boyunca gerçekleşir. Savunması için her şeyden vazgeçeceğin bir şey var mı?

Immortal Defense İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Immortal Defense fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Immortal Defense satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!