Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Imperial Glory

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Imperial Glory fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Imperial Glory satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

8.48₺

HRK

13.05₺

G2A

25.36₺

Cdkeys

48.28₺

Steam

74.70₺

Çıkış tarihi: May 15, 2005
Geliştiren: Pyro Studios
Yayıncı: Kalypso Media Digital
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Imperial Glory Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1 GHz Processor
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7
  • DirectX: Sürüm 7.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9 compatible sound
null

Imperial Glory Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Imperial Glory fiyatı:    8.48₺

Şu anki en ucuz Imperial Glory fiyatı:    8.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Imperial Glory İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Imperial Glory - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Imperial Glory Özeti

It is a time of war in Europe. Driven by new ideas of Enlightenment, the hearts of men and women across the continent are inflamed with dreams of freedom and glory. This is the moment for a military genius to forge himself a name to be remembered throughout all eternity. This is your moment.

Imperial Glory İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Imperial Glory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Imperial Glory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!