Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Incandescent

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Incandescent fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Incandescent satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

15.45₺

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: June 30, 2015
Geliştiren: Stephen Crabb
Yayıncı: Stephen Crabb
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Incandescent Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP
  • İşlemci: Dual Core 2.0GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB video RAM and at least Shader Model 3.0
  • DirectX: Sürüm 10
null

Incandescent Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Incandescent fiyatı:    15.45₺

Şu anki en ucuz Incandescent fiyatı:    15.45₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Incandescent İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Incandescent - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Incandescent Özeti

Akkor, beceri seviyenize zorluk çeken hızlı tempolu bir aksiyon arcade oyunudur. Amaç basit, geminizi pilotuz ve kendinizi benzersiz düşman ve patronların dalgalarına karşı savun. Silahlarınıza ve sağlığınıza yükseltme konusunda size yardımcı olmak için farklı powerups düşecektir.

Incandescent İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Incandescent fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Incandescent satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!