Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Indie Game: The Movie

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Indie Game: The Movie fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Indie Game: The Movie satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

51.98₺

Çıkış tarihi: June 12, 2012
Geliştiren: BlinkWorks Media
Yayıncı: BlinkWorks Media
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Indie Game: The Movie Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Microsoft® Windows® XP Home, Professional, or Tablet PC Edition with Service Pack 3; Windows Server® 2003; Windows Server® 2008; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise (including 64-bit editions) with Service Pack 2
  • Processor:2.33GHz or faster x86-compatible processor or Intel® Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbooks
  • Memory:512 MB RAM
  • Hard Drive:4 GB HD space
Recommended:
  • OS:Windows 7
  • Processor:2.4Ghz or faster x86-compatible processor
  • Memory:2 GB RAM
  • Hard Drive:4 GB HD space

Indie Game: The Movie Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Indie Game: The Movie fiyatı:    5.5₺

Şu anki en ucuz Indie Game: The Movie fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Indie Game: The Movie İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Indie Game: The Movie - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Indie Game: The Movie Özeti

The emotional journey of four developers as they sacrifice money, health and sanity to realize their lifelong dreams of sharing their games with the world.

Indie Game: The Movie İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Indie Game: The Movie fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Indie Game: The Movie satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!