Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Induction

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Induction fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Induction satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

269.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 7, 2017
Geliştiren: Bryan Gale
Yayıncı: Bryan Gale
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Induction Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Induction Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Induction fiyatı:    269.7₺

Şu anki en ucuz Induction fiyatı:    269.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Induction İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Induction - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Induction Özeti

İndüksiyon zaman seyahati ve paradokslar hakkında soyut bir bulmaca oyunudur. Mantığına hakim olurken, indüksiyon neden ve sonuç hakkında ne düşündüğünüzü yeniden canlandırmayı amaçlamaktadır.

Induction İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Induction fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Induction satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!