Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Infinifactory

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Infinifactory fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Infinifactory satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

40.00₺

G2A

271.84₺

Çıkış tarihi: June 30, 2015
Geliştiren: Zachtronics
Yayıncı: Zachtronics
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Infinifactory Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
null

Infinifactory Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Infinifactory fiyatı:    20.0₺

Şu anki en ucuz Infinifactory fiyatı:    40.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Infinifactory İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Infinifactory - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Infinifactory Özeti

InfineFactory, Zachtronics, Spacechem ve Infiniminer'ın yaratıcıları tarafından bir sandbox puzzle oyunudur. Uzaylılarınız için ürünleri toplayan fabrikalar oluşturun ve süreçte ölmemeye çalışın.

Infinifactory İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Infinifactory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Infinifactory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!