Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Internet Cafe Simulator 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Internet Cafe Simulator 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Internet Cafe Simulator 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 7, 2022
Geliştiren: Cheesecake Dev
Yayıncı: Cheesecake Dev
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺

Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7
  • Processor: 2 GHz Dual Core CPU
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better
  • Storage: 7 GB available space
Recommended:
  • OS: Windows 10
  • Processor: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better
  • Storage: 7 GB available space

Internet Cafe Simulator 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Internet Cafe Simulator 2 fiyatı:    314.7₺

Şu anki en ucuz Internet Cafe Simulator 2 fiyatı:    314.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Internet Cafe Simulator 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

İnternet Cafe Simulator 2 - Gamehunterz Yorumu

Çocukluğumuza dair bazı anıları tekrardan hatırlayalım. Arkadaşlarımızla buluşarak internet kafeye gittiğimiz ve oyunlarda özel serverlar kurduğumuz zamanlardan bahsediyoruz. Peki o zamanlara dönmeye ne dersiniz? Fakat bu sefer bilgisayarı kullanacak kişi olarak değil, internet kafe sahibi olarak! İnternet Cafe Simulator 2 bizim için bu deneyimi sunuyor. Peki bu oyunun konusu nedir, kimlere İnternet Cafe Simulator 2 satın al tavsiyesi veririz? Hemen açıklayalım!

Oyun İşleyişi ve Konsu

Simülasyon oyunu denince, insanların aklına genelde uçak uçurma veya araba yarışı oyunları geliyor. Fakat aslına bakarsanız aklınıza gelmesi gereken ilk oyunlardan biri İnternet Cafe Simulator 2. Çünkü gerçek hayatımızda internet kafe işleten kişileri gördük ve gözlemledik.

Oyunun temelinde, adından da anlayabileceğiniz gibi, bir internet kafe kurmalısınız ve onu işletmelisiniz. Bu durum sadece “masa 3’ü yarım saat uzatmakla” sınırlı değil. Sokaklar tehlikeli. Kafenizi sokaktaki gangsterlerden korumalısınız. Ne kadar tehlikeli olduklarını anlatmak için şunları söyleyelim, dükkanınıza bomba bile atabilirler.

Karakterinizin nasıl biri olacağına karar vermelisiniz. Bir deha ibi çeşitli geliştirmeler yaparak internet kafenizi büyütecek misiniz? Yoksa haydutlarla kavga etmeye hazır olan, tırnaklarıyla kazıyarak kafesini büyüten bir işletmeci mi?

İnternet Cafe Simulator 2, gerçek hayata yakın bir deneyim sunmak adına, her türlü detayı düşünmüş. Yağmurlu günlerde normale göre daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Fakat bunun için çalışmalar yapmalısınz. Bir şekilde insanlarla iletişim kurup, onları internet kafene davet etmelisin!

Peki oyunun belirli bir konusu var mı? Elbette ki var. Sizin bir küçük kardeşiniz var ve onun bazı kişilere borcu var. Sizden yardım istedi ve siz de çoktan kabul ettiniz. Bu yüzden size acil olarak para lazım. Bu nedenle de bir an önce kafenizi büyütüp daha çok müşteri çekmelisiniz. Senaryosu bu şekilde olan oyun düşündüğünüzden bile daha eğlenceli olduğu için sizlere İnternet Cafe Simulator 2 satın al tavsiyesi veriyoruz!

Oyunun Mekanikleri

Oyun beklenmedik mekanikleri içinde barındırıyor. İlk düşündüğünüzde insanın aklına sadece internet kafe işlettiğiniz bir oyun geliyor olabilir. Fakat durum tam olarak bu değil. İnternet kafenize saldırılar düzenlenecek ve sizin o saldırıları savurmanız lazım. Peki bunu nasıl yapacağız? Tabii ki yumruklarımızla.

Aslına bakarsanız böyle bir oyunda dövüş mekaniği olmasını beklemezdik. Fakat gerçekten var, hatta kralı var. Her daim kendinizi koruyor olmalısınız. Etrafınızdan gelebilecek saldırılara açık olmalısınız. Kendinizi ve bir sürü uğraşla kurduğunuz internet kafenizi ne pahasına olursa olsun korumalısınız.

Simülasyon oyunlarının temeli olan gerçekçilik durumunu oyuna olabildiğince yansıtmaya çalışan yapımcılar, her şeyi düşünmüş. Kafenizdeki bilgisayarların her daim çalışması lazım. Peki ya elektrikler kesilirse? Bunu da hesaba katarak kendinize bir jeneratör almanız gerekli. Ya siz tek başınıza yetmezseniz? O zaman yeni birilerini işe almalısınız.

Bize inanın, oyunu oynarken internet kafe sahibi olmanın çok da kolay bir iş olmadığını anlayacaksınız. Bilgisayarlarınızı geliştirmeli, oyun lisansları satın almalı ve her daim müşterilerinizi memnun etmeniz gerekli. Bunun olabilmesi için onlara çift kaşarlı tost bile yapmalısınız. Zamanında bizim internet kafe sahiplerine çektirdiğimiz her derdi yaşayacağız!

Oyunun konusuyla ilgili mekaniklere ek olarak, oyunda normal hayata dair mekanikler de mevcut. Mesela yaşadığınız evden dışarı çıkarak insanlarla iletişim kurmalısınız. Çeşitli mekanlara giderek kendinize farklı eğlenceler bulabilirsiniz. Mesela bir gece kulübüne giderek müzik eşliğinde dans ederek güzel zaman geçirebilirsiniz.

Eğlencenin sınırı olmadığı bu oyunu oynarken, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Peki İnternet Cafe Simulator 2 fiyat durumu nedir? Kimlere İnternet Cafe Simulator 2 satın al tavsiyesi veririz? Oyunun grafikleri nasıl? Biraz da bu konuları konuşmak isteriz.

Oyun Grafikleri

Simülasyon oyunlarının grafikleri ne kadar iyi olabilirse, bu oyunun grafikleri de o kadar iyi ve güzel. Gerçeğe yakın grafikler tabii ki beklememek lazım. Fakat oynadığınızda da göreceksiniz ki, özensizlik yok. Yani çizilen insanlar, nesneler ve eşyalar, özenerek çizilmiş.

Bazı durumlar sizin gözünüze çarpıyor olabilir. Mesela insanların elleri hareket etmiyor. Yani siz bir nesneyi tutarken de elinizin aldığı şekil maalesef değişmiyor. Fakat bağımsız bir yapımcı tarafından yapılan ve kısa sürede çıkan bu oyun için gayet normal.

Grafiklerin bu seviyede olması, gözümüzü rahatsız etmedi. Hatta ve hatta bu durum biraz da sevindirici, çünkü sizin de tahmin edebileceğiniz gibi oyunların grafikleri ne kadar iyi olursa, fiyatı da da o kadar pahalı oluyor.

Oyunun Fiyatları Ne Durumda?

Oyunun genel yapısından anlayacağınız üzere, eğlenceli fakat çok komplike bir oyun değil. Bu da oyunun fiyatının yüksek olmamasını salıyor. Genel olarak simülasyon oyunları özelinde değerlendirirsek, kesinlikle pahalı bir oyun değil.

Dilerseniz siz de hemen bu sayfanın üst bölümünde yer alan kısmımıza göz atabilirsiniz. Sizin için İnternet Cafe Simulator 2 fiyat karşılaştırması yaparak, en uygun fiyatlı güvenilir mağazaları anında karşınıza çıkarıyoruz. Bu sayede bu oyunu alırken tasarruf edebilir ve daha az paraya daha çok oyun alabilirsiniz!

İnternet cafe Simulator 2 Satın Al - Kimlere Tavsiye Ed eriz?

Oyun genel olarak keyifli ve hoş zaman geçirebileceğiniz bir atmosferi barındırıyor. Oyunun detaylandırılmış ve katmanlardan oluşan bir hikayesi yok. Yani eğer ki bir oyunda hikaye sizin için çok önemliyse, belki de başka oyunlara bakmanız gerekiyor olabilir. Fakat sizin için bir oyundaki en önemli şey çok açık ara farkla hikaye değilse, bu oyuna da bir şans vermenizi isteriz.

Oyunun fiyatlarını da düşündüğünüz zaman, alınabilecek tatlı bir oyun olduğunu anlayacaksınız. Sizi asla üzmez, beklentilerinizi ne olursa olsun karşılar. Buna ek olarak, İnternet Cafe Simulator 2 oyunu, uzun soluklu bir oyun değil. Çerez oyun kadar kısa da değil. Tam kararında bir süresi var. Bu nedenle de özellikle bir süredir oynayacak oyun bulamayan ve uzun soluklu bir oyun istemeyen kişilere İnternet Cafe Simulator 2 satın al tavsiyesini gönül rahatlığıyla verebiliriz.

Uzun lafın kısası, simülasyon oyunlarına merakınız varsa ve eskiden internet kafelerde bolca vakit geçirdiyseniz, tam sizlik bir oyun. Hem çocukluk anılarınızı tekrar hatırlayacak, hem de arada bir kızdığınız internet kafe sahibinin gözünden neler olduğunu görebileceksiniz! İnternet Cafe Simulator 2 oyun, keyifli zaman geçirebileceğiniz, pahalı olmaması ve çok uzun soluklu olmaması yönleriyle, sizi sevindirecektir!


Internet Cafe Simulator 2 Özeti

Internet Cafe Simulator 2 is an extremely comprehensive and detailed internet cafe business simulation game.

Internet Cafe Simulator 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Internet Cafe Simulator 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Internet Cafe Simulator 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!