Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Into the Radius VR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Into the Radius VR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Into the Radius VR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

50.00₺

HRK

356.64₺

G2A

389.91₺

Çıkış tarihi: July 20, 2020
Geliştiren: CM Games
Yayıncı: CM Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Into the Radius VR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Ekran Kartı: Geforce 1070 6 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • İlave Notlar: For Rift, Rift S or Vive
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Into the Radius VR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Into the Radius VR fiyatı:    35.0₺

Şu anki en ucuz Into the Radius VR fiyatı:    50.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Into the Radius VR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Into the Radius VR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Into the Radius VR Özeti

Yarıçapın içine VR gazileri için tek oyunculu bir hayatta kalma atıcısıdır. Pechorsk yarıçap bölgesini gerçeküstü manzaralar ve tehlikeli anomalilerle doldurulmuş. Keşfetmek için gizli, tırmanma ya da gerçekçi ateşli silahları kullanın, yağmalamak ve affedilmeyen bir distopi ortamında garip eserleri geri kazanın.

Into the Radius VR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Into the Radius VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Into the Radius VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!