Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

IronBorn

Güvenilir mağazalardaki en ucuz IronBorn fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup IronBorn satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.05₺

G2A

29.27₺

Çıkış tarihi: Sept. 12, 2018
Geliştiren: Valkyria Games
Yayıncı: Valkyria Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

IronBorn Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8/10
  • İşlemci: 2GHz or higher
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

IronBorn Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz IronBorn fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz IronBorn fiyatı:    1.05₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

IronBorn İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

IronBorn - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


IronBorn Özeti

Ya kötü bir tehdit durdurmak için gücün olduğunu keşfettiyseniz? Ya bu yolculuğu tamamlamak için, kendi kardeşinle yüzleşmek zorunda kalacaksın? Dale ve arkadaşlarına bir kendini keşif, dostluk ve kahramanlık arayışı üzerine katılın!

IronBorn İle İlgili Kullanıcı Yorumları


IronBorn fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak IronBorn satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!