Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Jamestown+

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Jamestown+ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Jamestown+ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.00₺

Çıkış tarihi: Dec. 12, 2019
Geliştiren: Final Form Games
Yayıncı: Batterystaple Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Jamestown+ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP with SP2 / Vista / 7
  • İşlemci: Intel® Pentium™ 4 2.4 GHz or better
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Any OpenGL 2.0 graphics card with 256MB+ video RAM and full GLSL support
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: One keyboard, controller, or mouse required per player. Supports multiple mice and/or keyboards. 3-buttons required for mouse play.
null

Jamestown+ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Jamestown+ fiyatı:    28.0₺

Şu anki en ucuz Jamestown+ fiyatı:    28.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Jamestown+ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Jamestown+ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Jamestown+ Özeti

Set sail for 17th-century British Colonial Mars in Jamestown+: a cooperative shoot-em-up for 1-4 brave souls, designed to be exciting for players of all skill levels.

Jamestown+ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Jamestown+ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Jamestown+ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!