Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Japanese School Life

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Japanese School Life fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Japanese School Life satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

HRK

38.01₺

G2A

40.66₺

Çıkış tarihi: Nov. 22, 2016
Geliştiren: code:jp
Yayıncı: Sekai Project
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Japanese School Life Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280x720
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X Compatible
null

Japanese School Life Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Japanese School Life fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Japanese School Life fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Japanese School Life İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Japanese School Life - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Japanese School Life Özeti

Ana karakter, Brian, Kiraz Çiçeği'nin çırpınmasıyla karşılandı, Japonya'da yeni bir lise hayatına başladı. Brian yakında onunla konuşmaya başladıktan sonra aynı sınıfta iki kızla iyi geçinmeye başlar. Yardımlarıyla Brian, kademeli olarak Japon kültürünü ve geleneklerini öğrenir.

Japanese School Life İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Japanese School Life fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Japanese School Life satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!