Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Jones On Fire

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Jones On Fire fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Jones On Fire satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

G2A

47.35₺

Çıkış tarihi: March 14, 2013
Geliştiren: Glass Bottom Games
Yayıncı: Glass Bottom Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Jones On Fire Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3
  • İşlemci: Dual Core 2GHz Intel or 2.8GHz AMD
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon X1600 or NVIDIA GeForce 7600 or better (256MB graphics memory or more. Shader Model 3.0 needs to be supported).
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
null

Jones On Fire Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Jones On Fire fiyatı:    1.08₺

Şu anki en ucuz Jones On Fire fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Jones On Fire İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Jones On Fire - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Jones On Fire Özeti

Kitty tasarrufu ve alev kaçırma yüksek hızlı 2 düğmeli sonsuz koşu oyunu! Bu, sıcak teneke çatıdan prequel - Jones ve Franky'nin hikayesinin nerede başladığını görün.

Jones On Fire İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Jones On Fire fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Jones On Fire satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!