Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Journey of Greed

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Journey of Greed fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Journey of Greed satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

83.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 24, 2019
Geliştiren: Dird Games
Yayıncı: X.D. Network Inc.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Journey of Greed Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: dual cores CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512mb Video Memory
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Journey of Greed Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Journey of Greed fiyatı:    83.7₺

Şu anki en ucuz Journey of Greed fiyatı:    83.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Journey of Greed İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Journey of Greed - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Journey of Greed Özeti

Bu, sosyal yönetim kurulu oyunu ve strateji kartı oyunu mükemmel bir hibrit. Çal, Tuzaklar, Suikast, Kaçış, Kaçış, Zihin Oyunları ... Her maceradaki diğer üç oyuncu ile çevrimiçi olarak rekabet edin ve en çok paraları kazanmak için her ortalamayı kullanın.

Journey of Greed İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Journey of Greed fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Journey of Greed satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!