Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Just Ignore Them

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Just Ignore Them fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Just Ignore Them satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.16₺

G2A

22.33₺

Çıkış tarihi: April 28, 2017
Geliştiren: Stranga
Yayıncı: GrabTheGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Instinct
10.50₺ 2.10₺
pc
Just Ignore Th…
8.00₺ 2.16₺
pc
Tender Loving …
11.00₺ 2.75₺
pc
Gothicc Breaker
4.20₺ 2.10₺

Just Ignore Them Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Any
  • Bellek: 200 MB RAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Just Ignore Them Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Just Ignore Them fiyatı:    2.16₺

Şu anki en ucuz Just Ignore Them fiyatı:    2.16₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Just Ignore Them İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Just Ignore Them - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Just Ignore Them Özeti

One night can feel like a lifetime of pain, suffering and horror to a child...do you have what it takes to survive the night? Play as an 8 year old child who is tormented by monsters in his house. Your choices make his future which lives can be saved or ended.

Just Ignore Them İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Just Ignore Them fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Just Ignore Them satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!