Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

KAMI

Güvenilir mağazalardaki en ucuz KAMI fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup KAMI satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

38.67₺

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 23, 2014
Geliştiren: State of Play Games
Yayıncı: State of Play Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

KAMI Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP, Windows Server 2008, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise (including 64 bit editions) with Service Pack 2, Windows 7, or Windows 8 Classic
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 512 MB RAM
Önerilen:
  • Bellek: 1 GB RAM

KAMI Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz KAMI fiyatı:    38.67₺

Şu anki en ucuz KAMI fiyatı:    38.67₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

KAMI İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

KAMI - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


KAMI Özeti

KAMI is deceptively simple: fold out coloured paper to fill the screen in as few moves as possible. Relaxing and easy to pick up, youll soon find yourself deep in contemplation to perfect each puzzle. Created by State of Play, famous for their handcrafted aesthetic, KAMI has been created with real paper in an elegant Japanese theme.

KAMI İle İlgili Kullanıcı Yorumları


KAMI fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak KAMI satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!