Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Keep Talking and Nobody Explodes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Keep Talking and Nobody Explodes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Keep Talking and Nobody Explodes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

78.90₺

HRK

165.49₺

G2A

195.63₺

Cdkeys

213.14₺

Çıkış tarihi: Oct. 8, 2015
Geliştiren: Steel Crate Games
Yayıncı: Steel Crate Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Keep Talking and Nobody Explodes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 1.5 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB DirectX 9 or higher
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: A printed copy of the Bomb Defusal Manual or an additional web-enabled device to view the Bomb Defusal Manual is required. The Bomb Defusal Manual is freely available at www.bombmanual.com . HTC Vive or Oculus Rift/DK2 required for VR play. Gamepad or motion controllers required for VR play.
null

Keep Talking and Nobody Explodes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Keep Talking and Nobody Explodes fiyatı:    78.9₺

Şu anki en ucuz Keep Talking and Nobody Explodes fiyatı:    78.9₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Keep Talking and Nobody Explodes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Keep Talking and Nobody Explodes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Keep Talking and Nobody Explodes Özeti

Zamanlı bir bombayla beraber kendini bir odada hapsolmuş buldun. Arkadaşların imha etmeyi gösteren bir rehbere sahip ama onlar bombayı göremiyor, yani onlara anlatman gerekecek -acele et! Bu yerel co-op oyun iki ya da daha fazla oyuncu gerektirir.

Keep Talking and Nobody Explodes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Keep Talking and Nobody Explodes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Keep Talking and Nobody Explodes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!