Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Keplerth

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Keplerth fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Keplerth satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

142.89₺

Steam

337.20₺

Çıkış tarihi: April 23, 2018
Geliştiren: TARO
Yayıncı: TARO
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Keplerth Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Keplerth Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Keplerth fiyatı:    142.89₺

Şu anki en ucuz Keplerth fiyatı:    142.89₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Keplerth İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Keplerth - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Keplerth Özeti

Uyandın ve kendinizi bir Hazırda Beklet Pod'da yattığını buldun. Yiyeceklerin yok, kıyafet yok, hiçbir şey yok. Kaynakları, zanaat yararlı maddeleri toplayabilir, kendi evinizi oluşturabilir, vahşi hayvanları kurabilir, bu tehlikeli dünyada hayatta kalmak için garip yaratıklarla savaşabilirsiniz.

Keplerth İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Keplerth fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Keplerth satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!