Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Kim

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Kim fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Kim satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 24, 2016
Geliştiren: The Secret Games Company
Yayıncı: The Secret Games Company
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Kim Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8600/Radeon HD 3670/Intel HD 3000
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Kim Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Kim fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Kim fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Kim İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Kim - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Kim Özeti

Kim, 1880'lerin Lahor'dan Boisterous bir kestanesidir, onun gezinti Hindistan'ın her yerinden alacak. Dallanma konuşmaları, hayatta kalma, gizli ve mücadele, seçim yapmanızı sağlar, ancak seçersiniz. Knipling Hindistan'ın muazzam açık dünyası sizi bekliyor!

Kim İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Kim fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Kim satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!