Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

King of Retail

Güvenilir mağazalardaki en ucuz King of Retail fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup King of Retail satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

28.00₺

HRK

273.03₺

Cdkeys

275.16₺

Steam

390.00₺

Çıkış tarihi: March 26, 2019
Geliştiren: Freaking Games
Yayıncı: Iceberg Interactive
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

King of Retail Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.6 GHz Dual Core or similar
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 500 series or equivalent.
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
null

King of Retail Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz King of Retail fiyatı:    28.0₺

Şu anki en ucuz King of Retail fiyatı:    28.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

King of Retail İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

King of Retail - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


King of Retail Özeti

Congratulations on owning your very own store! Design your store layout. Buy and sell goods. Hire and manage your staff, take care of your customers and plan the perfect marketing campaign. Make yours the most popular store in town - but watch out, running a store is not as easy as it sounds!

King of Retail İle İlgili Kullanıcı Yorumları


King of Retail fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak King of Retail satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!