Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Kings of Israel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Kings of Israel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Kings of Israel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 21, 2015
Geliştiren: Alastair John Jack
Yayıncı: Funhill Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Kings of Israel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3 or better
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Kings of Israel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Kings of Israel fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Kings of Israel fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Kings of Israel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Kings of Israel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Kings of Israel Özeti

İsrail Kralları, aynı isimdeki tahta oyununu temel alan stratejik, dönüş tabanlı bir oyundur. İsrail'in kralları alımı kolaydır, ancak en gelişmiş gamer bile meydan okumakta zorluk çekmektedir.

Kings of Israel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Kings of Israel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Kings of Israel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!