Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Kivi, Toilet and Shotgun

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Kivi, Toilet and Shotgun fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Kivi, Toilet and Shotgun satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

27.00₺

G2A

30.39₺

Çıkış tarihi: Jan. 15, 2016
Geliştiren: 16bit Nights
Yayıncı: Back To Basics Gaming
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Kivi, Toilet and Shotgun Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8/10
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 Mb
null

Kivi, Toilet and Shotgun Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Kivi, Toilet and Shotgun fiyatı:    27.0₺

Şu anki en ucuz Kivi, Toilet and Shotgun fiyatı:    27.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Kivi, Toilet and Shotgun İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Kivi, Toilet and Shotgun - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Kivi, Toilet and Shotgun Özeti

Kivi, tuvalet ve av tüfeği, amacınızın her türlü engellerden kaçınarak ve çöl akıncıları ile mücadele ederek çölün sonuna ulaşmak olduğu tek oyunculu bir üst aşağı aksiyon oyunudur. Aracınızdaki ve yürüyerek düşmanlara karşı çıkın. Güçlü patronları alın, ancak kavgaya kısaltıldığından emin olun!

Kivi, Toilet and Shotgun İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Kivi, Toilet and Shotgun fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Kivi, Toilet and Shotgun satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!