Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Knight Squad

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Knight Squad fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Knight Squad satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

3.60₺

G2A

55.45₺

Çıkış tarihi: Nov. 16, 2015
Geliştiren: Chainsawesome Games
Yayıncı: Chainsawesome Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Knight Squad Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
  • İşlemci: 2.8 GHz Intel® Core™2 Duo or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 mb
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Knight Squad Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Knight Squad fiyatı:    3.6₺

Şu anki en ucuz Knight Squad fiyatı:    3.6₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Knight Squad İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Knight Squad - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Knight Squad Özeti

Knight Squad, 1 ila 8 oyuncu ile oynanan çılgın ve kaotik bir arkadaşlık yok etme arenasıdır. Son Savaşçıdan Orta Çağ Futboluna, oldukça eğlenceli oyun kiplerinde, mevcut arkadaşlarınıza ve gelecekteki çılgın düşmanlara karşı oynayın. Tüm bunları sadece orta çağ silahlarıyla yapın... Ayrıca lazer silahlarıyla... Ve mitralyözlerle.

Knight Squad İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Knight Squad fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Knight Squad satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!