Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Knights of Hearts

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Knights of Hearts fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Knights of Hearts satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

32.39₺

Steam

509.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 13, 2018
Geliştiren: OnBlind
Yayıncı: OnBlind
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Knights of Hearts Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: DualCore
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512mb
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
null

Knights of Hearts Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Knights of Hearts fiyatı:    32.39₺

Şu anki en ucuz Knights of Hearts fiyatı:    32.39₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Knights of Hearts İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Knights of Hearts - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Knights of Hearts Özeti

Bir küçük krallıkta, evet, küçük şövalyeler vardı. Ve krallığın birçok düşmanı vardı. Yürüyen ölüler dahil ... kendi karakterinizi oluşturun. Seçimde bir sihirbaz, barbar ve bir şövalye var. Ve bu küçük ama komik cesetleri parçalamak için hack.

Knights of Hearts İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Knights of Hearts fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Knights of Hearts satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!