Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

KUNAI

Güvenilir mağazalardaki en ucuz KUNAI fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup KUNAI satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

32.99₺

G2A

53.24₺

Steam

269.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 6, 2020
Geliştiren: TurtleBlaze
Yayıncı: The Arcade Crew
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

KUNAI Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel i5+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

KUNAI Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz KUNAI fiyatı:    32.99₺

Şu anki en ucuz KUNAI fiyatı:    32.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

KUNAI İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

KUNAI - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


KUNAI Özeti

KUNAI is a quirky, fast-paced action platformer. You play as Tabby, a tablet who joins the fight against a robot uprising. Use your kunai and ninja parkour skills to stop Lemonkus, the A.I.-gone-evil that almost wiped out all human life.

KUNAI İle İlgili Kullanıcı Yorumları


KUNAI fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak KUNAI satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!