Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

L.A. Noire

Güvenilir mağazalardaki en ucuz L.A. Noire fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup L.A. Noire satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

19.99₺

DurmaPlay

120.00₺

G2A

145.07₺

HRK

399.01₺

Çıkış tarihi: Nov. 8, 2011
Geliştiren: Team Bondi
Yayıncı: Rockstar Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

L.A. Noire Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7 64-Bit Service Pack 1
  • Processor: Intel CPUs - Dual Core 2.2 GHz to Quad Core 3.2GHz; AMD CPUS - Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
  • Memory: 2GB to 8GB
  • Hard Drive: 16GB Available
  • Graphics: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB or Radeon HD3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
  • Sound Card: 100% DirectX 9 compatible

Initial activation requires internet connection and Rockstar Social Club (13+ to register); software installation required including Sony DADC SecuROM; DirectX, and Microsoft’s Windows .NET Framework, and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).

Partner Requirements
Please refer to your hardware manufacturer and www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as integrated graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.
Please check the terms of service of this site before purchasing this software.
Over time downloadable content and programming changes will change the system requirements for this game. Please refer to your hardware manufacturer and www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.
null

L.A. Noire Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz L.A. Noire fiyatı:    19.99₺

Şu anki en ucuz L.A. Noire fiyatı:    19.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

L.A. Noire İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

L.A. Noire - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


L.A. Noire Özeti

L.A. Noire, nefes kesen bir aksiyon ile gerçek dedektiflik faaliyetini bir araya getirerek emsalsiz bir interaktif deneyim sunuyor. Oyunun bu eksiksiz sürümünde, orijinal tam oyun ile bugüne dek yayınlanmış bütün indirilebilir içerikler bulunuyor.

L.A. Noire İle İlgili Kullanıcı Yorumları


L.A. Noire fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak L.A. Noire satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!