Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Last Heroes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Last Heroes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Last Heroes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.20₺

Cdkeys

13.30₺

G2A

20.08₺

Çıkış tarihi: Nov. 14, 2015
Geliştiren: Warfare Studios
Yayıncı: Aldorlea Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Last Heroes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Last Heroes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Last Heroes fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz Last Heroes fiyatı:    6.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Last Heroes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Last Heroes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Last Heroes Özeti

Vagrant Kalplerin Külleri, Ölümsüzlük Külleri ve Vikorlu Şöhret'in Külot Stüdyolarından Klasik 16-bit RPG'nin tadını çıkarın ve yeni arkadaşlar edinirken, rüyalar görür ve kaderini keşfederken Viktor ile bir arayışa başlayın.

Last Heroes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Last Heroes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Last Heroes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!