Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Layers of Fear: Inheritance

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Layers of Fear: Inheritance fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Layers of Fear: Inheritance satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

HRK

25.90₺

G2A

33.83₺

Çıkış tarihi: Aug. 2, 2016
Geliştiren: Bloober Team SA
Yayıncı: Aspyr
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Layers of Fear: Inheritance Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 1GB / Radeon R7 250X 1GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Supported Gamepads: Microsoft Xbox 360 Games for Windows (Wired), Microsoft Xbox One Controller (Wired), Sony PS4 DualShock 4 controller (wired), Steam Controller
null

Layers of Fear: Inheritance Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Layers of Fear: Inheritance fiyatı:    8.84₺

Şu anki en ucuz Layers of Fear: Inheritance fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Layers of Fear: Inheritance İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Layers of Fear: Inheritance - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Layers of Fear: Inheritance Özeti

Evdeyim Baba. Korku katmanları: Kalıtım, arsayı korku katmanlarından genişletir ve çocukluğunun evine geri dönen ressamın kızının hikayesini geçmişe geri dönen. Kızı, konağın solunduğu ve babasının bütün aileye zarar verdiği deliliğe katılın.

Layers of Fear: Inheritance İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Layers of Fear: Inheritance fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Layers of Fear: Inheritance satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!