Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Legends of Pixelia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Legends of Pixelia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Legends of Pixelia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: June 17, 2015
Geliştiren: SimaGames
Yayıncı: SimaGames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Legends of Pixelia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Legends of Pixelia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Legends of Pixelia fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Legends of Pixelia fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Legends of Pixelia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Legends of Pixelia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Legends of Pixelia Özeti

Legends of Pixelia is an action RPG that combines retro pixelart with modern gameplay mechanics. Choose a hero class, crawl through procedurally generated dungeons and show your reflexes in challenging boss fights. Single player & local multiplayer, best played with gamepad.

Legends of Pixelia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Legends of Pixelia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Legends of Pixelia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!