Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LiEat

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LiEat fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LiEat satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

G2A

22.34₺

Çıkış tarihi: Feb. 26, 2016
Geliştiren: △○□× (Miwashiba)
Yayıncı: PLAYISM
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

LiEat Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or Greater
  • İşlemci: Intel Core 2 1.06Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated graphics
  • Depolama: 28 MB kullanılabilir alan
null

LiEat Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LiEat fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz LiEat fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

LiEat İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LiEat - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


LiEat Özeti

Dragons'ın insanlığın arzularından doğduğu bir dünyaya hoş geldiniz. Her ejderha, insanlarının tanıdıklarına göre özel arzularına göre benzersiz güçlerle ihsan edilir. Gizemli bir yabancı, yeme yatağının gücüyle birlikte gelen genç bir ejderha eşliğinde toprakları giderir.

LiEat İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LiEat fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LiEat satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!