Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LOOM™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LOOM™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LOOM™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

11.50₺

G2A

26.25₺

Çıkış tarihi: Jan. 1, 1990
Geliştiren: LucasArts
Yayıncı: LucasArts
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Dying Light 2 Stay Human
349.00₺ 314.10₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 299.00₺
pc
Red Dead Redemption 2
299.00₺ 126.99₺

LOOM™ Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP or Vista
  • Processor: Any 2002 era PC or better
  • Memory: 32 MB RAM
  • Graphics: 2 MB - PCI Graphics Card
  • DirectX®: Required for sound
  • Hard Drive: 290 MB
  • Sound: 16-bit sound card
null

LOOM™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LOOM™ fiyatı:    11.5₺

Şu anki en ucuz LOOM™ fiyatı:    11.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

LOOM™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LOOM™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


LOOM™ Özeti

İkinci gölge geçtikten sonra, ejderhalar alacakaranlık gökyüzünü yönettiğinde ve yıldızların aydınlık ve sayısız olduğunda, büyük loncaların yaşı geldi. Demirciler. Çobanlar. Rahipler. Her biri gizli bilginin mutlak kontrolüne adanmıştır. Başka bir lonca, dokumacıydı.

LOOM™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LOOM™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LOOM™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!